Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Çekimleri adeta bir açık hava müzesini andıran Mardin’de gerçekleşiyor, dizinin yapımcılığını Mia Yapım Banu Akdeniz üstleniyor.

Senaryosunu Eda Tezcan, Senaryosunu Eda Tezcan, Cast direktörlüğünü ise Gülden Avşaoğlu yapıyor.

Dizinin Konusu

“İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” anlatılacak.
Midyat’a İstanbullu bir iş adamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan’ı da ister! Ancak, yörenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır. Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil. Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran’ın planlanlarından habersizdir.

İki erkek arasındaki verilecek karar merakla beklenirken, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkileyecektir. Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı iş adamı ile Midyat’ın güzelliği dillere destan Reyyan’ı kavuşabilecek mi?

Dizinin Başrollerini kimler paylaşıyor

Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, Servet Pandur, İnci Şen ve Eda Başlamışlı paylaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*